Concordia – oficiālais RSU Stomatoloģijas institūta partneris

Concordia – oficiālais RSU Stomatoloģijas institūta partneris
augusts 22, 2022 Sandis

Zobārstniecības klīnika “Concordia” ir uzsākusi sadarbību ar Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūtu, tādējādi nodrošinot unikālu pieredzes apmaiņu RSU Stomatoloģijas institūta ortodonitjas rezidentūras studentiem. Sadarbība paredz gan rezidentu apmācības darbam ar zobu taisnošanas un sakodienu koriģējošām kapēm (elaineriem), gan darba iespēju nodrošināšanu.

Šī stratēģiskā partnerība Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta studentiem nodrošinās pilnveidotu apmācību programmu un mūsdienīgu jaunu ortodontijas speciālistu ienākšanu zobārstniecības tirgū.

“RSU Stomatoloģijas institūta ilgtermiņa mērķis šīs sadarbības ietvaros ir nodrošināt augsti kvalificētu ortodontijas speciālistu pieejamību Latvijā un dot studentiem iespēju praktizēt ar pasaulē modernākajām tehnoloģijām. ”Concordia” zobārstniecības ieguldījums Latvijas zobārstniecības nozarē ir vērsts uz inovācijām un mūsdienīgu pieeju zobu taisnošanā, kas dos lielisku iespēju mūsu rezidentiem papildināt savas zināšanas pie labākajiem speciālistiem valstī,” atzīst Ilga Urtāne, RSU Stomatoloģijas institūta valdes priekšsēdētāja.

Zobārstniecības klīnika “Concordia” ir viena no Baltijas vadošajām ortodontijas klīnikām, kas nodrošina zobu ārstēšanu, taisnošanu un sakodiena korekciju ar elaineru sistēmām. Tieši darbs ar modernākajām tehnoloģijām kalpojis par pamatu stratēģiskās sadarbības uzsākšanai.

Dr.Med, ortodonts, klīnikas “Concordia” vadītājs Māris Gržibovskis: “Šobrīd ortodontijas nozarē ir novērojams augstas raudzes speciālistu trūkums, tādēļ esam īpaši gandarīti par sadarbības uzsākšanu ar Rīgas Stradiņu universitāti. Mūsu ilggadējās pieredzes pamatā ir darbs ar pasaulē modernākajām un efektīvākajām sakodiena koriģēšanas kapēm “Invisalign”. Iespēja ikdienā praktizēt šo metodi topošajiem speciālistiem nodrošinās ne tikai izcilu teorētisko un praktisko bāzi, bet arī unikālu prasmju apgūšanu darbā ar pacientiem. No šīs sadarbības iegūs gan visi tās dalībnieki, gan sabiedrība kopumā.”

Pacientiem ārstēšana Zobārstniecības klīnikā “Concordia” pie ortodontijas rezidentiem notiks saskaņā ar speciāli izstrādātu cenrādi. (vairāk informācija zvanot uz klīniku pa tel. 26252539)