Sadarbības klīnikas reģionos.

Sadarbības klīnikas citās Latvijas pilsētās
marts 15, 2021 Concordiaclinic.lv

Zobārstniecības klīnika Concordia, paplašinot savu darbību, attīsta sadarbības partneru/zobārstniecības klīniku tīklu Latvijā.

Sadarbība paredz gan speciālistu apmācību, gan speciāla tehniskā aprīkojuma  nodrošināšanu sadarbības klīnikās. Reģionu iedzīvotājiem pieejamas konsultācijas par ārstēšanu ar kapju sistēmām (Invisalign), foto, skenēšana, ārstēšanas programmas izstrāde un tās īstenošana pacientiem speciāli nedodoties uz Rīgu.

Izvēlieties sev ērtāko mūsu klīnikas sadarbības partneri zobu un sakodiena regulēšanai ar Invisalign sistēmu!

  • Vidzemes un Latgales reģionā  – Cesvaines zobārstniecības klīnika AL Denta. Lai uzzinātu vairāk par tuvāko pieejamo pieraksta laiku klīnikā AL Denta klīnikā, zvaniet uz tālruni 22322556. Klīnikas atrašanās vieta – Cesvaine, Pils ielā 1A.
  • Zemgalē – Mutes veselības un zobārstniecības kabinets KRONIS, Jelgavā, Pulkv. O.Kalpaka ielā 16- 105 kab., 1.stāvā. Vairāk par tuvāko pieejamo pierakstu zvanot, uz tālruni 29433622.
  • Kurzemē – Kuldīgas zobārstniecība ANROJA, Smilšu iela 24, Kuldīga. Vairāk par tuvāko pieejamo pierakstu zvanot, uz tālruni 24110060.
  • Pierīga Dr. Andžānes Zobārstniecības klīnika, Leona Paegles iela 15-3, Sigulda. Vairāk par tuvāko pieejamo pierakstu zvanot, uz tālruni 20040982.